♥ Anu ja Rune ♥

Pildistamiskoht: Tønsberg, Norra

Pruudi kleit: NYMF Moestuudi, Triin Kärblane

Kingad: Irregular Choice

Lilleseaded: andeka pruudi Anu kätetöö

Anu ja Rune pulma pildistamine on kindlasti olnud kõige seiklusrikkam pildistamine minu elus, sest see ei toimunud Eestis, vaid hoopis Norras, Tønsbergis.

Olin ikka päris jahmunud, heas mõttes muidugi, kui sain kinnituse, et saan pildistama minna teise riiki. Põnev!

Eriti meeldis mulle see, et majutus oli noorpaari kodus- sain veeta selle toreda seltskonnaga mitu päeva. Seetõttu on ka pildiseeria tõeliselt pikk ning annab uue tähenduse "ettevalmistuste pildistamisele". Nimelt õnnestus mul pildistada ka ühe tavalise ruumi imetabast muutumist pidulikuks pulmasaaliks.  Ning mitte ainult pildistada- ma lõin ise käed ka külge.  Pildiseeria algab ühe suure potitäie koduse frikadellisupiga (ka frikadellimeistri ametit sain proovida!) ehk saate isegi aru, kui mõnus oli ühtäkki avastada ennast ühena pereliikmetest. Antiikne ekskavaator, mis seeriast läbi vilksab, on peigmehe jaoks erilise tähendusega, oma kätega koos isamehega korda tehtud masin ning sai ka oma väärilise koha käesolevas postituses. 

Põnev oli tundma õppida norra pulmakombestikku. Nii palju kõnesid ja mürisevat naeru pole kohanud enne üheski pulmas 😀 Anu ja Rune pulm oli armas ja südamlik ning loodan, et käesolev fotolugu annab selle kohapeal olemise tunde ka hästi edasi.

Norraga aga tahaksin veel kord kohtuda.

Head vaatamist!

blogblog2blog3blog4

 

Leave a Comment