Beloved sessioon- mis see on? Katrily ja Silveri fotolugu.

Suvel läbisin ühe võrratu koolituse- õppisin beloved pildistamistehnikat. Nimeka Rootsi fotograafi Juliana Wiklundi käe all läbisime teoreetilise osa ning ka praktika- iga fotograaf pidi leidma endale katsejäneseks ühe paari. Minu armsad jänesed olid Silver ja Katrily.

Beloved sessioon ei ole tavaline fotosessioon, vaid pigem emotsionaalne rännak, mis läbi naeru, unistuste, puudutuste ja mälestuste loob õhkkonna, kus on hea lihtsalt olla. Koos olla. Fotograaf juhib ja jäädvustab paari sellel teel ning loob fotode näol mälestused- ehedaid tundeid täis hetked. Sessioon sobib nii noortele kui ka vanadele, nii paaridele, kes äsja tutvunud, kui ka neile, kes tähistavad juba mitmekümnendat aastat koos.

Silver ja Katrily jäid oma kogemusega väga rahule :)  Kuna tehnika ei nõua poseerimist, vaid loob üsna vaba ja usaldusliku õhkkonna, siis on inimesed pildil loomulikud- seetõttu sobib beloved formaat ka neile, kes muidu kaamera ees krampi tõmbuvad. Minule kui fotograafile on see rännak koos paariga samuti emotsionaalne- on tõeliselt hea, inspireeriv ja liigutav olla tunnistajaks kõigele ilusale, mis ühte paari ühendab :) 

Kui sa tunned, et sooviksid samuti oma partneriga osaleda sellisel sessioonil, siis võta kindlasti ühendust! :)

Nüüd jõuavad minu juba pildistatud beloved-lood järjest kõik blogisse, alustuseks siis aga käesolev. Head vaatamist!

blog4blog5

Leave a Comment