Helena ja Peep- 04.05.2013

Pidulik hetk! Teie ees on minu esimene pulmapildistamine.

Olin viimast kuud lapseootel ja arvasin, et loomulikult ma suudan seda teha! Nii 10 tundi jalgadel olla, fotokaga edasi-tagasi joosta, kükke teha ja tooli peal ronida, kõike koos oma maakerasuuruse kõhuga- naljaasi!

Ellu jäin. Aga üsna napikalt 😛 Minu abikaasa pakkus ennast mulle assistendiks ja vahepeal pobises, kui ma mõne koha peal eriti ägisesin, et oleks pidanud mulle ratastooli üürima ja sellega mind ringi kärutama... Nagu operaatoritooliga.

Helenat ja Peepu tunnen ma isiklikult ning pulmapildid olid meie pere kingitus neile. Kuna mulle meeldib väga, kui pildid kajastavad mingil sümboolsel viisil ka peaosaliste elu ja loomust, siis oli Tartus ilupiltide tegemiseks meil üks tabav valik- Tartu rongijaam. Nimelt kohtus pruutpaar ametiühingute ridades, kus Peep seisis transporditööliste õiguste eest. Sellest on inspireeritud ka loosungitega streigipildid pulmaseerias, väike inside joke. Muide- loosungid on minu ja abikaasa väikeste näpukestega isiklikult tehtud!  Kuna rongijaamaga olid seotud ka mitmed romantilised mälestused, siis oli valik selge.

Pidu pildistasin kuni pulmavalsini.

Torti ma sellel peol ei saanud paraku. Sest selleks ajaks ma juba ammu magasin. Lapseootel piltniku raske elu!

Igatahes toredat vaatamist!

Kui eelmistesse blogipostitustesse jõudsid kõik minu beloved sessioonide seeriad, siis nüüd postitan järjest kõik oma pildistatud pulmad :)

helenahelena2

Leave a Comment